KONST / Litografier / Färglitografi 12487310
nr 1248 7310
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Waxholmsbåt. Signerad, numrerad 11/300,1963. Motivet: 28x68
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:43:16
11/4 12:03:38
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann